Temat: Reprezentacja Polski Mężczyzn Kadetów
Danio

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 1623

PostForum: Reprezentacja Polski Kadetów   Wysłany: Wto 15:06, 21 Lip 2009   Temat: Reprezentacja Polski Mężczyzn Kadetów

Szkoda, że składu nie ma podanego.
Danio

PostForum: Reprezentacja Polski Kadetów   Wysłany: Pon 20:04, 20 Lip 2009   Temat: Reprezentacja Polski Mężczyzn Kadetów
Biedactwa przegrały. Sad Trudno się mówi, i żyje się dalej, może potem będzie lepiej.
Danio

PostForum: Reprezentacja Polski Kadetów   Wysłany: Pią 22:44, 17 Lip 2009   Temat: Reprezentacja Polski Mężczyzn Kadetów

brakuje mi tu Miki, ale on niech gra w juniorach. Wink
Danio

PostForum: Reprezentacja Polski Kadetów   Wysłany: Czw 18:19, 28 Maj 2009   Temat: Reprezentacja Polski Mężczyzn Kadetów
Kadeci w grupie śmierci na MŚ - Rosja, Brazylia, Indie. Ale chłopcy są pewni siebie i cieszą się, że - jeśli przejdą grupę - to nie spotkają się z nimi w finale.
Danio

PostForum: Reprezentacja Polski Kadetów   Wysłany: Wto 21:14, 07 Kwi 2009   Temat: Reprezentacja Polski Mężczyzn Kadetów
Niestety trafienie w boisko jest problemem chłopaków od początku trwania turnieju. Na szczęście wygrywają, a jak to się mówi - zwycięzców się nie osądza. Wierzę, że będzie medal, a mam nadzieję - że t ...
Danio

PostForum: Reprezentacja Polski Kadetów   Wysłany: Nie 17:32, 05 Kwi 2009   Temat: Reprezentacja Polski Mężczyzn Kadetów
Drugi mecz naszych zakończony zwycięstwem. Tym razem młode orzełki zmierzyły się z Holendrami, a wygrali 3:1. Na pewno ciekawy był 2 set, grany na przewagi. Zarówno nasi jak i Holendrzy mieli piłki se ...
Danio

PostForum: Reprezentacja Polski Kadetów   Wysłany: Sob 18:56, 04 Kwi 2009   Temat: Reprezentacja Polski Mężczyzn Kadetów
Dnia dzisiejszego nasza młodzież po horrorze wygrała z Austrią 3:2. Przegrywała już 0:2, ale zdołała się podnieść i w kolejnych 3 setach odniosła zwycięstwo.
Chłopcy popełniali strasznie dużo błędów ...